Spor bilincinin gelişmesi ve toplumun tüm kesimleri için sportif faaliyetlerin yaygınlaşararak ulaşılabilir olması ilkesiyle hareket eden Nova Sport  bu çerçevede sportif faaliyetlerin kaliteli fitness aletleriyle uzman kontrolünde ve sosyal ortamlarda gerçekleştirilmesini teşvik etmektedir.

Sportif faaliyetlerin toplum sağlığı üzerinde olumlu etkileri olduğuna inanan Nova Sport, toplu konutlar, otel ve spa merkezleri, okullar, kamuya ait sosyal tesisler, belediyeler vb. kurum ve kuruluşların spor aletleri, fitness aletleri, fitness malzemeleri ihtiyaçlarını ekonomik fiyat politikalarıyla karşılamaktadır.

Nova Sport olarak ana amacımız ürünlerimizin kullanıldığı her noktada kesintisiz hizmet vermesini sağlayarak, tesislerinizin sorunsuz ve aralıksız çalışmasını temin etmektir.

Tam donanımlı teknik servis ekibimiz oluşacak teknik servis ihtiyacına müdahale etmek için her zaman hazır olarak beklemektedir.

Ekipmanlarımızın tercih edildiği her kullanım noktası aynı zamanda üst düzey servis ağımızın bir parçası haline gelmektedir.

Kaliteli Servis Hizmetleri

Nova Sport’ un temasa geçebileceğiniz sorun bildirme kanalları, iletişim anıyla birlikte harekete geçerek kapsamlı ve hızlı müdahalede bulunur. Ayrıca merkez teknik servis ekibimizden online canlı destek alınarak fiziki müdahaleye gerek kalmaksızın hızlı çözüm stratejileri gerçekleştirilebilmektedir.

Kurulum Hizmetleri

Nova Sport’un tüm ürünlerinin ilk kurulum montajı, sadece yetkili servisleri tarafından gerçekleştirilir. Ürün teslimatı sonrasında yetkili servis, kurulum noktasına gelerek tüm ekipman yapılandırmalarını ve kalibrasyon ayarlamalarını gerçekleştirir, olası tüm sorulara cevap verilir.

Transfer Hizmetleri

Nova Sport ürün transferini yurt içindeki tüm noktalara orijinal ambalajlı olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirir.

Tasarım ve Planlama Hizmetleri

Nova Sport’un 2D ve 3D tesis tasarımları fitness alanınızın en küçük boşluğunun dahi verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Tasarımlarımız açılış öncesi tesiste oluşacak ambians ve atmosfer hakkında bilgilendirme yaparak olası eksikliklerin kurulum öncesi giderilmesine olanak tanır ve gerçekleştirilmek istenilen iç düzenin daha sağlıklı bir şekilde planlanmasını sağlar.

Tasarım hizmetlerimiz bir tesisin müşteri ihtiyaçları doğrultusunda güvenli rahat ve etkili bir spor deneyiminin gerçekleştirilmesi için ideal ortamı meydana getirerek mevcut alanı optimum işlevsellik açısından değerlendirir.

Yedek parça

Tüm Nova Sport ürünlerinde gereklilik halinde sadece orijinal yedekleri kullanılır.

Garanti

Nova Sport’un tüm profesyonel ürün grupları 2 yıl süre ile garanti kapsamındadır.

Garanti uzatma seçenekleri için bizimle temas kurabilirsiniz.

Servis sağlayıcılarımız

Teknik servis hizmetlerimiz, merkez servis ekibimizin dışında eğitimli bölgesel servis sağlayıcılarımız tarafından da gerçekleştirilerek arıza tepki süresinin en az süreye indirilmesi sağlanır.

Ürünlerimizin üst düzey kullanım keyfi yaratan güncel tasarımları kullanıcı sadakatini oluşturarak açılan işletmelerin ilk günlerinden itibaren maksimum karlılıkla çalışmasını sağlamaktadır. Nova sport müşterilerinin işletme kurma hedeflerine ulaşmaları için alternatif finansal çözüm önerileri sunar.

Nova Sport'un müşterilerine finansman ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğu çözüm önerileri hakkında detaylı bilgi için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Ferah Mah.Ferah Cad.No:95 A/B 

Uskudar / Istanbul  /  Turkey

+90 216 344 33 45 / +90 216 344 33 46 / +90 532 357 17 48

info@novasport.com.tr