N O V A   S P O R T

Neden Nova Sport?

Spor bilincinin gelişmesi ve toplumun tüm kesimleri için sportif faaliyetlerin yaygınlaşararak ulaşılabilir olması ilkesiyle hareket eden Nova Sport bu çerçevede sportif faaliyetlerin kaliteli fitness aletleriyle uzman kontrolünde ve sosyal ortamlarda gerçekleştirilmesini teşvik etmektedir. Sportif faaliyetlerin toplum sağlığı üzerinde olumlu etkileri olduğuna inanan Nova Sport, toplu konutlar, otel ve spa merkezleri, okullar, kamuya ait sosyal tesisler, belediyeler vb. kurum ve kuruluşların spor aletleri, fitness aletleri, fitness malzemeleri ihtiyaçlarını ekonomik fiyat politikalarıyla karşılamaktadır.

Teknik Servis Hizmetleri

Nova Sport olarak ana amacımız fitness ürünlerimizin kullanıldığı her noktada kesintisiz hizmet vermesini sağlayarak, tesislerinizin sorunsuz ve aralıksız çalışmasını temin etmektir.

Tam donanımlı teknik servis ekibimiz oluşacak teknik servis ihtiyacına müdahale etmek için her zaman hazır olarak beklemektedir.

Nova Sport’ un temasa geçebileceğiniz sorun bildirme kanalları, iletişim anıyla birlikte harekete geçerek kapsamlı ve hızlı müdahalede bulunur.

Yedek Parça Ve Garanti

Tüm Nova Sport fitness ürünlerinde gereklilik halinde sadece orijinal yedekleri kullanılır.

Nova Sport’un tüm profesyonel ürün grupları 2 yıl süre ile garanti kapsamındadır.

Garanti uzatma seçenekleri için bizimle temas kurabilirsiniz.

Transfer İşlemleri

Nova Sport’un tüm fitness ürünlerinin ilk kurulum montajı, sadece yetkili servisleri tarafından gerçekleştirilir.

Ürün teslimatı sonrasında yetkili servis, kurulum noktasına gelerek tüm ekipman yapılandırmalarını ve kalibrasyon ayarlamalarını gerçekleştirir, olası tüm sorulara cevap verilir.

Nova Sport ürün transferini yurt içindeki tüm noktalara orijinal ambalajlı olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirir.

Görsel Destek

Fitness alanlarınızın ambiansını sportif görseller ile tamamlayan Nova Sport istek halinde görsel çalışmalarında kurumunuzun logosunu yada sloganını kullanarak fitness alanlarınızı daha ayrıcalıklı hale getirir.

Nova Sport Fitness alanlarınızın motive edici etkisini arttırmak için görsel malzemeler ile desteklemektedir.

Tasarım Hizmetleri

Nova Sport’un 2D ve 3D tesis tasarımları fitness alanınızın en küçük boşluğunun dahi verimli kullanılmasını sağlar.

Tesiste oluşacak ambians ve atmosfer hakkında bilgilendirme yaparak olası eksikliklerin kurulum öncesi giderilmesine olanak tanır ve gerçekleştirilmek istenilen iç düzenin daha sağlıklı bir şekilde planlanmasını sağlar.

Tasarım hizmetlerimiz bir tesisin müşteri ihtiyaçları doğrultusunda güvenli rahat ve etkili bir spor deneyiminin gerçekleşmesi için ideal ortamı sağlayarak mevcut alanı optimum işlevsellik açısından değerlendirir.

Finansal Çözümler

Fitness ürünlerimizin üst düzey kullanım keyfi yaratan güncel tasarımları kullanıcı sadakatini oluşturarak açılan işletmelerin ilk günlerinden itibaren maksimum karlılıkla çalışmasını sağlamaktadır.

Nova sport müşterilerinin işletme kurma hedeflerine ulaşmaları için alternatif finansal çözüm önerileri sunar.

Nova Sport'un müşterilerine finansman ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğu çözüm önerileri hakkında detaylı bilgi için bizimle temasa geçebilirsiniz.

WhatsApp (Destek)