N O V A   S P O R T

Kurumsal

Nova Sport’un benzersiz fitness çenter çözümleri kullanılabilir en küçük alanları cazip bir şekilde planlayarak, iş gücünüzün egzersiz ihtiyaçlarını üst düzey fitness ekipmanlarıyla karşılamak için tasarlanmıştır.

Hareketsiz çalışma ortamlarının doğal sonucu olarak, obezite ile mücadele eden çalışan sayısındaki artış, işletmeler için verim kaybına sebep olan öncelikli unsurlardan bir tanesidir.

Kardiyo ve kas geliştirme ürünlerinden dengeli bir şekilde oluşturulan çözümlerimiz çalışanlarınızın şirket için sağlıklı yaşam koşullarını yükselterek verimlilik üzerinde pozitif katkı sağlayarak işletmelerinize prestij kazandırır.

Artan verimlilik, geliştirilmiş çalışma koşulları sayesinde artan işletme prestiji, azalan devamsızlık, artan iş gücü sadakati, azalan sağlık harcamaları işletmeniz için avantaj sağlayacaktır.

Kurumsal Çözümler
Kurumsal Çözümleer
Kurumsal Çözümler
Kurumsal Çözümler

75 m²

Şirketler için 75m²lik paketimiz, iş gücüne kurum içinde küçük alanlarda dahi pratik ve konforlu antrenman olanağı sunmak isteyen işletmeler için hazırlanmıştır. Yoğun kullanıma uygun kardiyo ve direnç ekipmanlarından oluşan paket içeriği, kullanıcılarının güvenli bir ortamda egzersiz ihtiyaçlarını gidermesini sağlar.

Teklif İste
Kurumsal 50m2
Kurumsal 150m2

150 m²

Şirketler için 150m²lik paketimiz, iş gücüne profesyonel club ambiansı oluşturmak isteyen işletmelerin ihtiyaçlarına dönük olarak hazırlanmıştır. Ekipman donanımı kullanıcılarının kardiyo, kas geliştirme ve serbest ağırlık antrenmanlarını dengeli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayacak şekilde oluşturulmuştur.

Teklif İste
WhatsApp (Destek)