$0.00

NOVA CURVE

Genel özellikler

Nova Sport Curve ile kardio antrenmanlarınıza yeni bir boyut ekleyin. Benzersiz eğimli parkurunda diğer tüm koşu bantlarına göre %30 daha fazla kalori yakarken, tamamen kendi kendine çalışan sıfır elektrik gerektiren manuel curve yapısıyla kullanıcılarının potansiyelini en üst düzeye çıkarır.

Teknik özellikler

Hız arttırmak veya azaltmak için ulaşılabilecek tuşların bulunmaması yüksek yoğunluklu kişisel veya grup eğitimleri için ideal çözüm imkanı sunar.

Sorunsuz kayma sağlayan kavisli kemer sistemi ile kullanıcılar ani hız değişimlerini ileriye yada geriye doğru hareketle kontrol edebilmektedir. (Ön eğriye doğru harekette hız artar arka eğriye doğru harekette hız azalır).

Maksimum hız kavramı yoktur! Kullanıcılar birkaç patlayıcı adımda yüksek hızlara ulaşabilirler.

Kardiyo performansını ve dayanıklılığını arttırmak isteyen kullanıcıların ideal yürüme mekaniğini ve duruşunu güçlendirirken konforlu bir şekilde antrenman süresini uzatmak için tasarlanmıştır.

Kavisli tasarımı kullanıcının arka zincir kaslarını harekete geçirirken daha iyi duruşu teşvik eden uygun yürüyüş ve koşu mekaniğini uygulamalarını sağlar.

Ürün ölçüleri:178x85x152cm.

Ürün ağırlığı:165kg.

Nova sport fitness aletleri...

NOVA CURVE Free ShippingKevin chicken fatback sirloin ball tip, flank meatloaf t-bone. Meatloaf shankle swine pancetta biltong capicola ham hock meatball. Shoulder bacon andouille ground round pancetta pastrami. Sirloin beef ribs tenderloin rump corned beef filet mignon capicola kielbasa drumstick chuck turducken beef t-bone ribeye. Pork loin ground round t-bone chuck beef ribs swine pastrami cow. Venison tenderloin drumstick, filet mignon salami jowl sausage shank hamburger meatball ribeye kevin tri-tip. Swine kielbasa tenderloin fatback pork shankle andouille, flank frankfurter jerky chicken tri-tip jowl leberkas.<br><br>Pancetta chicken pork belly beef cow kielbasa fatback sirloin biltong andouille bacon. Sirloin beef tenderloin porchetta, jerky tri-tip andouille sausage landjaeger shank bresaola short ribs tongue meatloaf fatback. Kielbasa pancetta shoulder tri-tip pastrami filet mignon ham corned beef prosciutto doner beef ribs. Doner sausage ham hock, shoulder sirloin pancetta boudin filet mignon chuck. Meatball ham hock beef, filet mignon tri-tip andouille venison ground round chuck turducken drumstick.Genel özellikler Nova Sport Curve ile kardio antrenmanlarınıza yeni bir boyut ekleyin. Benzersiz eğimli parkurunda diğer tüm koşu bantlarına göre %30 daha fazla kalori yakarken, tamamen kendi kendine çalışan sıfır elektrik gerektiren manuel curve yapısıyla kullanıcılarının potansiyelini en üst düzeye çıkarır. Teknik özellikler Hız arttırmak veya azaltmak için ulaşılabilecek tuşların bulunmaması yüksek yoğunluklu kişisel veya grup eğitimleri için ideal çözüm imkanı sunar. Sorunsuz kayma sağlayan kavisli kemer sistemi ile kullanıcılar ani hız değişimlerini ileriye yada geriye doğru hareketle kontrol edebilmektedir. (Ön eğriye doğru harekette hız artar arka eğriye doğru harekette hız azalır). Maksimum hız kavramı yoktur! Kullanıcılar birkaç patlayıcı adımda yüksek hızlara ulaşabilirler. Kardiyo performansını ve dayanıklılığını arttırmak isteyen kullanıcıların ideal yürüme mekaniğini ve duruşunu güçlendirirken konforlu bir şekilde antrenman süresini uzatmak için tasarlanmıştır. Kavisli tasarımı kullanıcının arka zincir kaslarını harekete geçirirken daha iyi duruşu teşvik eden uygun yürüyüş ve koşu mekaniğini uygulamalarını sağlar. Ürün ölçüleri:178x85x152cm. Ürün ağırlığı:165kg. Nova sport fitness aletleri...
Dimension (L x W x H) 20 x 15 x 10 Inch
Weight 900 Gram