$0.00

NOVA J22 STEPPER

Nova J22 Stepper, kalori yakmak, alt beden bölgesini güçlendirmek ve kardiyovasküler kapasiteyi arttırmak için etkili bir yol arayan kullanıcılara rutinin dışında zorlayıcı bir egzersiz olanağı sunar. 

Genel özellikler

Bacak ve gluteus kaslarını sıkılaştırmak ve denge ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olmak için idealdir.

Kullanıcıları 24 farklı direnç seviyelerinde yumuşak, düzenli ve ritmik hareketler ile egzersizlerini gerçekleştirebilir.

Smooth Motion kayış iletim sistemi sessiz çalışma ve hareket akışkanlığı sağlar.

Yeni ergonomik pedallar ekstra konfor ve güvenlik sağlar.

Destek kavrama kollarının konumu, egzersiz boyunca doğru egzersiz duruşunu sağlar.

Teknik özellikler

Ürün ölçüleri:166x88x178cm.

Ürün ağırlığı:116kg.

Taşıma kapasitesi:150kg.

Nova Sport Fitness Aletleri...

NOVA J22 STEPPER Free ShippingKevin chicken fatback sirloin ball tip, flank meatloaf t-bone. Meatloaf shankle swine pancetta biltong capicola ham hock meatball. Shoulder bacon andouille ground round pancetta pastrami. Sirloin beef ribs tenderloin rump corned beef filet mignon capicola kielbasa drumstick chuck turducken beef t-bone ribeye. Pork loin ground round t-bone chuck beef ribs swine pastrami cow. Venison tenderloin drumstick, filet mignon salami jowl sausage shank hamburger meatball ribeye kevin tri-tip. Swine kielbasa tenderloin fatback pork shankle andouille, flank frankfurter jerky chicken tri-tip jowl leberkas.<br><br>Pancetta chicken pork belly beef cow kielbasa fatback sirloin biltong andouille bacon. Sirloin beef tenderloin porchetta, jerky tri-tip andouille sausage landjaeger shank bresaola short ribs tongue meatloaf fatback. Kielbasa pancetta shoulder tri-tip pastrami filet mignon ham corned beef prosciutto doner beef ribs. Doner sausage ham hock, shoulder sirloin pancetta boudin filet mignon chuck. Meatball ham hock beef, filet mignon tri-tip andouille venison ground round chuck turducken drumstick.Nova J22 Stepper, kalori yakmak, alt beden bölgesini güçlendirmek ve kardiyovasküler kapasiteyi arttırmak için etkili bir yol arayan kullanıcılara rutinin dışında zorlayıcı bir egzersiz olanağı sunar.  Genel özellikler Bacak ve gluteus kaslarını sıkılaştırmak ve denge ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olmak için idealdir. Kullanıcıları 24 farklı direnç seviyelerinde yumuşak, düzenli ve ritmik hareketler ile egzersizlerini gerçekleştirebilir. Smooth Motion kayış iletim sistemi sessiz çalışma ve hareket akışkanlığı sağlar. Yeni ergonomik pedallar ekstra konfor ve güvenlik sağlar. Destek kavrama kollarının konumu, egzersiz boyunca doğru egzersiz duruşunu sağlar. Teknik özellikler Ürün ölçüleri:166x88x178cm. Ürün ağırlığı:116kg. Taşıma kapasitesi:150kg. Nova Sport Fitness Aletleri...
Dimension (L x W x H) 20 x 15 x 10 Inch
Weight 900 Gram