$0.00

NOVA SKI MACHINE

Genel özellikler

Nova Ski Machine kullanıcıları için zorlu ve keyifli kayaklı koşu sporunu simüle ederken güç ve dayanıklılığı geliştirir kol, bacak ve karın bölgesini çok etkili bir şekilde çalıştırır. Nova Ski Machine dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olmasının yanında, anlık doğru performans verileri sunan konsoluyla harika bir antrenman arayan tüm sporcuların hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

Teknik özellikler

Ergonomik tasarlanmış tüm el boyutları için ayar gerektirmeyen kavrama kolları, rahat ve güvenli bir tutuş sağlayarak konforlu bir egzersiz imkanı sunar.

Ürüne monte kaymaz yapıya sahip tekerlekli zemin standı sayesinde mobil olarak kullanılabilmektedir.

Gelişmiş ve kullanımı kolay konsolu sayesinde tüm egzersiz parametreleri ve performans verileri pratik olarak takip edilebilmektedir.

Fanlı volan tarafından üretilen hava direncini kullanarak farklı direnç seviyelerine egzersiz imkanı sunar.

Profesyonel sporcular tarafından yüksek rekabet seviyeleri yanında rehabilitasyon gören engelli sporcular içinde bir sandalye üzerinde oturarak işlevsel ve etkili bir şekilde kullanılabilmektedir.

Ürün ölçüleri:216x127x60cm.

Ürün ağırlığı:35kg.

Nova Sport Fitness Aletleri...

NOVA SKI MACHINE Free ShippingKevin chicken fatback sirloin ball tip, flank meatloaf t-bone. Meatloaf shankle swine pancetta biltong capicola ham hock meatball. Shoulder bacon andouille ground round pancetta pastrami. Sirloin beef ribs tenderloin rump corned beef filet mignon capicola kielbasa drumstick chuck turducken beef t-bone ribeye. Pork loin ground round t-bone chuck beef ribs swine pastrami cow. Venison tenderloin drumstick, filet mignon salami jowl sausage shank hamburger meatball ribeye kevin tri-tip. Swine kielbasa tenderloin fatback pork shankle andouille, flank frankfurter jerky chicken tri-tip jowl leberkas.<br><br>Pancetta chicken pork belly beef cow kielbasa fatback sirloin biltong andouille bacon. Sirloin beef tenderloin porchetta, jerky tri-tip andouille sausage landjaeger shank bresaola short ribs tongue meatloaf fatback. Kielbasa pancetta shoulder tri-tip pastrami filet mignon ham corned beef prosciutto doner beef ribs. Doner sausage ham hock, shoulder sirloin pancetta boudin filet mignon chuck. Meatball ham hock beef, filet mignon tri-tip andouille venison ground round chuck turducken drumstick.Genel özellikler Nova Ski Machine kullanıcıları için zorlu ve keyifli kayaklı koşu sporunu simüle ederken güç ve dayanıklılığı geliştirir kol, bacak ve karın bölgesini çok etkili bir şekilde çalıştırır. Nova Ski Machine dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olmasının yanında, anlık doğru performans verileri sunan konsoluyla harika bir antrenman arayan tüm sporcuların hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur. Teknik özellikler Ergonomik tasarlanmış tüm el boyutları için ayar gerektirmeyen kavrama kolları, rahat ve güvenli bir tutuş sağlayarak konforlu bir egzersiz imkanı sunar. Ürüne monte kaymaz yapıya sahip tekerlekli zemin standı sayesinde mobil olarak kullanılabilmektedir. Gelişmiş ve kullanımı kolay konsolu sayesinde tüm egzersiz parametreleri ve performans verileri pratik olarak takip edilebilmektedir. Fanlı volan tarafından üretilen hava direncini kullanarak farklı direnç seviyelerine egzersiz imkanı sunar. Profesyonel sporcular tarafından yüksek rekabet seviyeleri yanında rehabilitasyon gören engelli sporcular içinde bir sandalye üzerinde oturarak işlevsel ve etkili bir şekilde kullanılabilmektedir. Ürün ölçüleri:216x127x60cm. Ürün ağırlığı:35kg. Nova Sport Fitness Aletleri...
Dimension (L x W x H) 20 x 15 x 10 Inch
Weight 900 Gram