$0.00

NOVA STAIR CLIMBER

Genel özellikler

Nova Stair Climber ile dilerseniz yavaş ve sakin dilerseniz hızlı adımlarla kardio antrenmanlarınızı zirvelere taşıyabilirsiniz.

Teknik özellikler

Her tür kullanıcının tüm destek yüzeyinden faydalanmasına ve egzersizi toplam stabilite içinde gerçekleştirmesine olanak tanıyan geniş adımlar.

Üç adımın sürekli kullanılabilirliği sayesinde, kullanıcı daha fazla zorluk seviyesine göre çeşitli egzersizler yapabilir.

Kolay takip edilebilir Led konsol, tüm egzersiz parametrelerini temiz görüş açısıyla kullanıcılarına sunar.

Adım konumlandırma yazılımı, adımların kolay giriş ve çıkış için mümkün olan en düşük noktada kilitlenmesini sağlar.

İki büyük yanal destek tam emniyette bir mola vermeyi ve Konsol ile etkileşime girmeyi sağlar.

Kontrol bölgesi, bir nesne veya kişi tarafından tetiklendiğinde çalışmayı durduran bir sensör içerir.

Ürüne girişi kolaylaştıran ayak panelleri bulunmaktadır.

Pas önleyici tasarım korozyonu önler, ürünün ömrünü uzatır.

Arkadan kilitleme ve dengeleme tekerleri tesis içine kolay yerleştirmeyi sağlar.

Kolay servis için çıkarılabilir yan erişim panelleri.

Bakım gerektirmeyen performans ve sessiz çalışma için yağsız ECB modüler tahrik sistemi.

Ürün ölçüleri:145x88x215cm.

Ürün ağırlığı:205kg.

Nova sport fitness aletleri... 

NOVA STAIR CLIMBER Free ShippingKevin chicken fatback sirloin ball tip, flank meatloaf t-bone. Meatloaf shankle swine pancetta biltong capicola ham hock meatball. Shoulder bacon andouille ground round pancetta pastrami. Sirloin beef ribs tenderloin rump corned beef filet mignon capicola kielbasa drumstick chuck turducken beef t-bone ribeye. Pork loin ground round t-bone chuck beef ribs swine pastrami cow. Venison tenderloin drumstick, filet mignon salami jowl sausage shank hamburger meatball ribeye kevin tri-tip. Swine kielbasa tenderloin fatback pork shankle andouille, flank frankfurter jerky chicken tri-tip jowl leberkas.<br><br>Pancetta chicken pork belly beef cow kielbasa fatback sirloin biltong andouille bacon. Sirloin beef tenderloin porchetta, jerky tri-tip andouille sausage landjaeger shank bresaola short ribs tongue meatloaf fatback. Kielbasa pancetta shoulder tri-tip pastrami filet mignon ham corned beef prosciutto doner beef ribs. Doner sausage ham hock, shoulder sirloin pancetta boudin filet mignon chuck. Meatball ham hock beef, filet mignon tri-tip andouille venison ground round chuck turducken drumstick.Genel özellikler Nova Stair Climber ile dilerseniz yavaş ve sakin dilerseniz hızlı adımlarla kardio antrenmanlarınızı zirvelere taşıyabilirsiniz. Teknik özellikler Her tür kullanıcının tüm destek yüzeyinden faydalanmasına ve egzersizi toplam stabilite içinde gerçekleştirmesine olanak tanıyan geniş adımlar. Üç adımın sürekli kullanılabilirliği sayesinde, kullanıcı daha fazla zorluk seviyesine göre çeşitli egzersizler yapabilir. Kolay takip edilebilir Led konsol, tüm egzersiz parametrelerini temiz görüş açısıyla kullanıcılarına sunar. Adım konumlandırma yazılımı, adımların kolay giriş ve çıkış için mümkün olan en düşük noktada kilitlenmesini sağlar. İki büyük yanal destek tam emniyette bir mola vermeyi ve Konsol ile etkileşime girmeyi sağlar. Kontrol bölgesi, bir nesne veya kişi tarafından tetiklendiğinde çalışmayı durduran bir sensör içerir. Ürüne girişi kolaylaştıran ayak panelleri bulunmaktadır. Pas önleyici tasarım korozyonu önler, ürünün ömrünü uzatır. Arkadan kilitleme ve dengeleme tekerleri tesis içine kolay yerleştirmeyi sağlar. Kolay servis için çıkarılabilir yan erişim panelleri. Bakım gerektirmeyen performans ve sessiz çalışma için yağsız ECB modüler tahrik sistemi. Ürün ölçüleri:145x88x215cm. Ürün ağırlığı:205kg. Nova sport fitness aletleri... 
Dimension (L x W x H) 20 x 15 x 10 Inch
Weight 900 Gram