N O V A   S P O R T

Toplu Konutlar

Sağlıklı bir yaşam tarzının önemi konusundaki farkındalık ve eğitim artmaya devam ederken, toplu konut içi fitness tesisleri ev alıcıları tarafından en çok aranan hizmetlerden biri haline gelmektedir. Nova sport’ un hazırlamış olduğu pratik fitness alanları zihinsel ve fiziksel refahı artıran özel bir yaşam tarzı sunarak mülklerinize hem değer hem de temel bir farklılaşma noktası katmaktadır.

Kaliteli fitness seçenekleri sunmak, yalnızca yeni site sakinleri cezbetmekle kalmaz, aynı zamanda doluluk seviyelerini korumaya, daha yüksek kiralar sağlamaya, net işletme gelirini artırmaya ve varlık değeri yaratmaya da yardımcı olur. Nova Sport sakinleriniz için olağanüstü fitness deneyimleri yaratan çözümler tasarlar ve sunar.

Toplu konut fitness alanları için hazırlamış olduğu pratik ürün paketleri konut sayısı, kullanıcı adeti, kullanıcı profili gibi tüm değişkenler göz önünde bulundurularak yaşam alanlarına değer katmak için hazırlanır.

Paketlerimiz hayatı boyunca hiçbir sportif faaliyette bulunmamış kullanıcılardan profesyonel sporculara kadar tüm kullanıcıların egzersiz ihtiyaçlarını konforlu bir şekilde gerçekleştirmesi için tasarlanmıştır.

Zengin ürün çeşitliliğiyle 50m² den başlayarak tüm noktaları wellnes alanına dönüştürebilmeyi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirisiniz.

product
product
product
product

75 m²

Sağlıklı yaşam tarzlarının önemi konusundaki farkındalığın artmasıyla fitness alanları ev alıcıları tarafından en çok aranılan hizmetlerden bir tanesi olmaktadır. Fitness paketlerimizle 75m²’lik alanda temel fitness ihtiyaçlarını pratik bir şekilde kullanıcılarınıza sunulabilmektedir.

Teklif İste
product
product

150 m²

Doğal yaşam alanlarında kullanıcılarının fitness ihtiyaçlarını karşılarken sosyal yaşam kalitesini de yükselten, donanımlı egzersiz hizmetini 150m² bir alanda dahi gerçekleştirmek isteyen konutların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış çözüm paketimizdir.

Teklif İste
WhatsApp (Destek)